MMBTRC101SS
MMBTRC101SS
MMBTRC101SS
Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) NPN - Pre-Biased 50 V 100 mA 200 MHz 200 mW Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)