MT70-100-S3
MT70-100-S3
MT70-100-S3
RF EMI Absorbing Sheet W-Absorber™ Polymer Resin, Magnetic Powder Self-Adhesive 8.268" (210.00mm) X 11.811" (300.00mm) X 0.039" (1.00mm)