TEM96C-80-80-1.5
  • Product Details
  • Company Profile
TEM96C-80-80-1.5
RF EMI Absorbing Sheet - Polymer Resin Conductive 3.150" (80.00mm) X 3.150" (80.00mm) X 0.059" (1.50mm)